Katowice, ul. Panewnicka 36/2

Oswobodzenie silnej kobiety

11.05.2017 - 14.05.2017
27a358ed9d8acee6669d3312c7e1094f

Kiedy tracimy kontakt z instynktowną psychiką, jesteśmy na wpół zrujnowane, a obrazy i energie pierwiastka kobiecego nie mogą się w pełni rozwinąć. Kobieta odcięta od swego podstawowego źródła, zdana jedynie na rozsądek, zatraca swe instynkty, a jej naturalne cykle życiowe giną, pochłaniane przez kulturę, intelekt lub ego – własne lub należące do innych.
~ Clarissa Pinkola Estes

Jeśli chcesz:
 • odnaleźć drogę do wewnętrznej równowagi i harmonii,
 • doświadczyć dobra płynącego z własnej intuicji,
 • nauczyć się jak uzdrawiać rany, zadane nam w przeszłości,
 • doświadczyć swojej kobiecej MOCY,
 • jeszcze lepiej kontaktować się ze swoją dziką, kobiecą naturą,

te warsztaty są dla Ciebie!

Zapraszamy Cię na warsztat „Oswobodzenie silnej kobiety”, który odbędzie się w dniach 11-14. maja 2017 r. w Bystrej k. Bielska Białej.

W czasie zajęć odbędziemy podróż do samego centrum kobiecości, by wykorzystując swoją pierwotną, dziką moc, kreować pełnię naszego zdrowia.

Warsztat „Oswobodzenie silnej kobiety” powstał dzięki inspiracji książką pod tym samym tytułem, autorstwa Clarissy Pinkoli Estes; jest warsztatem rozwojowym, adresowanym do kobiet gotowych na głęboką pracę osobistą, w celu odkrycia nowych dróg rozwoju i ekspresji.

Do udziału w zajęciach zapraszam wszystkie kobiety, niezależnie od dotychczasowych doświadczeń warsztatowych. Nie jest wymagany wcześniejszy udział w jakichkolwiek szkoleniach. Warsztat prowadzony jest metodami aktywnymi, opartymi na osobistym doświadczaniu. Będziemy proponować pracę w parach, w grupach oraz pracę indywidualną z wykorzystaniem własnych kreatywnych zasobów. Część zajęć, gdy pozwoli nam na to pogoda, odbędzie się w lesie, na Koziej Górze. Poprzez opowieści, wspólny taniec, śpiewy, malowanie, damy upust swej wielkiej kobiecej kreatywności, niezbędnej w procesie uzdrawiania siebie.

Na warsztacie obowiązuje zasada, że nie oceniamy ani siebie, ani współuczestniczek. W bezpiecznej atmosferze eksplorujemy własne doświadczenia i doznania, wyciągamy osobiste wnioski.

Tematyka zajęć:
 • Łączność z Naturą źródłem wewnętrznej kobiecej mocy,
 • Uzdrawianie obszarów związanych z kreatywnością i seksualnością
 • Akceptacja siebie/adekwatna samoocena
 • Budowanie harmonii ze swoim wewnętrznym Ja
 • Otwarte serce w budowaniu relacji z innymi ludźmi
 • Słyszenie swojego wewnętrznego głosu/spontaniczne wyrażanie siebie
 • Słuchanie intuicji – stawanie się swoją wizją
 • Praktyka współczucia i wdzięczności
 • „Pani swojego życia” – Tu i Teraz
Prowadząca:

Mirela Pawlikowska – trenerka i socjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem, posiada rekomendację II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego do prowadzenia treningów i warsztatów. Absolwentka Studium Edukacji Psychoseksualnej pod kierunkiem Wiesława Sokoluka. Specjalizuje się w prowadzeniu treningów rozwoju osobistego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami kobiet, autorka i realizatorka warsztatów „Ciało kobiety, mądrość kobiety”. Z pasją prowadzi Kręgi Kobiet oraz warsztaty wegetariańskie Gotowanie z Miłością.

Koszt uczestnictwa:

Koszt warsztatu wynosi 400-600 zł, w zależności od sytuacji finansowej danej osoby oraz korzyści, jakie odniesie ona na warsztacie. Każda Uczestniczka warsztatu po zajęciach, sama decyduje, ile (w tych granicach) chce zapłacić.

Osoby pragnące uczestniczyć w zajęciach prosimy wcześniej o wpłatę zaliczki w wysokości 80 zł na pokrycie kosztów poczęstunków (4 obiady). Opłata za posiłki jest niezależna od opłaty za cały warsztat.

Organizacja warsztatu:

Warsztat odbywa się w Pracowni na rzecz Wszystkich Istot w Bystrej przy ul. Jasnej 17. Zajęcia odbywają się od czwartku do niedzieli. W czwartek spotykamy się o godz. 18.00, by rozpocząć spotkanie zapoznaniem się, wspólną kolacją i relaksacją. Na miejscu istnieje możliwość noclegowania (trzeba zabrać śpiwór) w salach kilkuosobowych. Cena jednego noclegu wynosi 30 zł.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 25.04.2017 r. na adres katowicemeritum@gmail.com W mailu zgłoszeniowym proszę podać tytuł warsztatu, swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego.
Dodatkowych informacji udziela Mirela Pawlikowska, tel. 501762528.

Warunkiem przyjęcia do grupy jest deklaracja udziału we wszystkich dniach warsztatowych.