Katowice, ul. Panewnicka 36/2

MASZKETY 2016

21.10.2016 - 23.10.2016
maszkety-2016-post-fb

„Największy sekret szczęścia to być w zgodzie ze sobą”.
Bernard Fontenelle

MASZKETY – to słowo po śląsku oznacza „smakołyki”, „coś dobrego”. Maszkety przygotowuje się dla ważnej i bliskiej osoby, są dowodem sympatii, miłości i radości ze wspólnego spędzenia czasu. Maszkecić, to spożywać COŚ pysznego. Smakować. Przeżywać. Być Tu i Teraz.

Zapraszamy, byście posmakowali Maszketów, które przygotowaliśmy dla Was. Festiwal Maszkety, to cała paleta warsztatów rozwojowych dla kobiet i mężczyzn. Mamy MASZKETY dla ciała i duszy: warsztaty rozwojowe, ruchowe, sesje relaksacyjne, tańce w kręgu i warsztaty kuchni wegetariańskiej.

MASZKETY dla Ciała i Duszy, odbywać się będą w przyjaznej atmosferze naszej siedziby: Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM w Katowicach, przy ulicy Panewnickiej 36/2

Wszystkie zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy związani z Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM.

Udział w warsztatach jest płatny: 25-50 zł (koszt widnieje pod opisem każdego warsztatu). Można wybrać dla siebie także udział w dwóch lub kilku warsztatach.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo do dnia 15. października 2016 r. Liczy się kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach otrzymają mailowe potwierdzenie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:rekrutacja@meritum.slask.pl podając swój nr telefonu oraz tytuły warsztatów, na które chcesz się zapisać.

W Programie Festiwalu Rozwojowego MASZKETY dla Ciała i Duszy:

„Sięgnij po Zmianę” – coaching indywidualny
Piątek, 21.X.2016, godz. 13.30-16.30

Coaching jest formą pracy indywidualnej adresowaną do osób, które czują, że potrzebują w życiu zmiany, szukają w sobie motywacji do podjęcia działania, wiedzą, że potrzebują nowych rozwiązań, lecz nie wiedzą, jak wyjść poza dotychczasowy schemat działania. Coaching adresowany jest także do tyvh, którzy chcą sprawdzić, czy to czym od dawna myślą i marzą, ma sens.
W przypadku zgłoszenia większej ilości osób możliwe będzie umówienie się na coaching poza terminem MASZKETÓW.

Prowadząca:
Iwona Grzech-Nowak
: certyfikowany Coach – ACC ICF. Z wykształcenia ekonomista, praktyk zarządzania, z zawodu coach i trener – w trakcie Szkoły Trenerów Meritum. Po 16- stu latach pracy w korporacji zdecydowała się podążyć własną ścieżką rozwoju. Od roku działa na własny rachunek. Fascynuje ją praca z człowiekiem i proces ciągłej zmiany. Realizuje się współpracując ze społecznością lokalną na swoim Osiedlu – prowadzi warsztaty dla młodzieży.

Koszt coachingu: 40 zł za 60 minut.

„On powiedział, ona zrozumiała – komunikacja w związku”- warsztat rozwojowy nie tylko dla par
Piątek, 21.X.2016, godz. 17.00-20.00

Warsztat jest skierowany do osób, które chcą polepszyć swoje relacje w związku, przez zwrócenie uwagi na sposób komunikacji. Dzięki udziałowi w zajęciach będziesz mógł/mogła przyjrzeć się temu co Ci pomaga i przeszkadza w komunikacji w związku. Będziemy rozmawiać o różnicach między płciami, trudnościach i korzyściach z nich wynikających.

Prowadzący:
Ilona Opaszowska – mgr socjologii, coach, certyfikowany trener. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i umiejętności społecznych. Autorka warsztatów „On powiedział, ona zrozumiała”.
Tomasz Małanka – mgr socjologii, certyfikowany trener, absolwent Zaawansowanej Szkoły Trenerów Meritum. W zespole Meritum prowadzi treningi interpersonalne. Posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego.
Koszt warsztatu: 40 zł

„Asertywność w pracy”
Piątek, 21.X.2016, godz. 17.00-20.00

W każdym miejscu pracy zdarzają się sytuacje, w których zachowujemy się: asertywnie, ulegle, agresywnie lub manipulacyjnie. Jeśli chcesz doskonalić umiejętność ich rozpoznawania, świadomie wybierać te, które są dla Ciebie dobre i jasno stawiać granice tym, które Ci nie służą zapraszam na warsztat. Bo asertywnie możesz zacząć się zachowywać w każdym wieku, w każdej pracy i o każdej porze.

Prowadząca:
Ola Wittich – trener, psycholog, praktyk w zakresie psychologii społecznej z akcentem na zagadnienia związane z Zarządzaniem Potencjałem Ludzkim (HRD). Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego ze specjalizacją: Psycholog menadżerski, pracy i organizacji. Prowadzi szkolenia warsztatowe związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz rozwojem pracowników. Od wielu lat współpracuje z biznesem.
Koszt warsztatu: 40 zł.

„Czas relaksu – relaksacja w dźwiękach mis i gongów”
Piątek, 21.X.2016, godz. 20.30-22.00

Czas relaksu – relaksacja w dźwiękach mis i gongu – zajęcia relaksacyjne, podczas których dźwięk mis dźwiękowych, gongu oraz innych instrumentów ułatwi Ci wejście stan głębokiego relaksu. Misy dźwiękowe (tzw. tybetańskie) wykorzystywane podczas relaksacji są misami terapeutycznymi sygnowanymi przez Instytut Petera Hessa, twórcy terapii dźwiękiem, ich dźwięk jest tak dobrany, aby ułatwiał osiągnięcie odprężenia ciała i równowagi wewnętrznej.

Prowadząca:
Ilona Opaszowska – coach, trener, terapeuta dźwiękiem. Od 10- lat prowadzi warsztaty i treningi doskonalące kompetencje społeczne. Posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla kobiet. Najważniejsze jest dla niej: życie w zgodzie ze sobą i relacje z ludźmi.
Koszt warsztatu: 25 zł.

„Unikalne – kobieta i poczucie własnej wartości”
Sobota, 22.X.2016, godz. 09.00-12.00

Warsztat skierowany jest do kobiet chcących docenić swoją wartość oraz tych, które pragną pogłębić samoświadomość. Sprawimy, że światło dzienne ujrzy to co w Nas wyjątkowe, a czego nie zawsze same w sobie dostrzegamy. Będziemy praktykowały odczuwanie akceptacji dla samych siebie oraz przetransformujemy blokujące nas przekonania.
W trakcie warsztatu:
– przy wykorzystaniu sztuki dowiemy się czegoś o samych sobie i towarzyszących nam kobietach,
– zdecydujemy które z przekonań na swój temat chcemy pielęgnować i jak powstrzymać „wewnętrznego krytyka”,
– będziemy doceniały swoje mocne strony oraz pracowały nad swoją asertywnością w nieoczywistym wydaniu,
– obudzimy moc wiary w siebie dla lepszego samopoczucia.

Prowadząca:
Martyna Olech – absolwentka Szkoły Trenerów Meritum I i II stopnia. Działaczka Stowarzyszeń Europe4Youth i Absolwenci na Walizkach. Uwielbia książki, podróże i zmiany. W ciągłym kontakcie ze swoim wewnętrznym dzieckiem praktykuje aktorstwo amatorskie.
Koszt warsztatu: 40 zł.

„Łapiemy FLOW! Siła, relaks i harmonia”
Sobota, 22.X.2016, godz. 09.00-12.00

Warsztat dla osób gotowych na nowe i niecodzienne formy ruchu, chcących wzmocnić czucie ciała, jego koordynację i zaufanie do niego, szukających nowych metod na dobre samopoczucie, relaks i dobrą zabawę. W programie zajęć: – ćwiczenia wzmacniające koordynację i czucie ciała; – techniki relaksacyjne, zarówno klasyczne, jak i mniej ortodoksyjne, czerpiące z zasobów Psychoterapii Ericksonowskiej; – trening poszerzający świadomość ciała; – ćwiczenia oddechowe. Nadrzędna zasada – ćwiczymy bezpiecznie i nic na siłę, wszystkie ćwiczenia stopniowane pod względem trudności. Wymagana przeciętna sprawność fizyczna.

Prowadzący:
Michał Mania – psycholog, psychoterapeuta, trener, instruktor samoobrony. W swojej pracy opiera się na ericksonowskim podejściu w psychoterapii oraz na zasadach psychologii pozytywnej, z całościowym spojrzeniem na człowieka, jego rozwój poprzez harmonię psychiki i ciała. Ukończył Kurs Psychoterapii w Instytucie Ericksonowskim oraz Szkołę Trenerów MERITUM. Regularnie prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, radzenia sobie ze stresem, treningi relaksacyjne oraz psychoterapię indywidualną i rodzinną.
Koszt warsztatu: 40 zł.

„Ileż razy można? – o rodzicielskiej cierpliwości”
Sobota, 22.X.2016, godz. 12.30-15.30

„Prościej jest rządzić narodem, niż wychować czwórkę dzieci.” Winston Churchill

Łatwo jest być dumnym i spokojnym Rodzicem, kiedy dziecko zachowuje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, jest uśmiechnięte i chętnie wykonuje swoje obowiązki… Zdarza się jednak, że zachowania dziecka wytrącają nas z równowagi. Co wtedy? Zapraszam Rodziców, którzy doświadczają stanu malejącej cierpliwości i narastającej frustracji w niektórych sytuacjach wychowawczych. Podczas warsztatu skupimy się na tym, jak zwiększyć  swój wpływ, zarówno na „trudne” zachowania   dziecka, jak i na własną, emocjonalną reakcję wobec nich.
Plan warsztatu:
– Moje zasoby cierpliwości.
– W jakich sytuacjach wychowawczych tracimy cierpliwość?
– Jakie możliwości zachowania się mamy w takich sytuacjach?

Prowadząca:
Bernadeta Grobelny – trenerka i socjoterapeutka posiadająca rekomendację II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego do prowadzenia treningów i warsztatów. Absolwentka Studium Edukacji Psychoseksualnej. Specjalizuje się w szkoleniach doskonalących kompetencje osobiste, społeczne, wychowawcze i trenerskie. Zrealizowała ponad 20 edycji Warsztatów dla Rodziców.
Koszt warsztatu: 40 zł

„BYĆ SOBĄ, czyli o trzech stanach JA”.
sobota, 22.X.2016, godz. 12.30-15.30

Warsztaty nawiązują do psychologicznej koncepcji analizy transakcyjnej i przeznaczone są dla wszystkich osób, które pragną lepiej poznać siebie, zrozumieć przyczyny swoich decyzji i zachowań.
Dowiesz się, dlaczego leży w nas tyle sprzeczności, skąd bierze się samokrytyka i jak to się dzieje, że dajemy namówić się na niechciane zakupy. Podczas  szkolenia powrócimy do naszych dziecięcych lat, aby przekonać się, że Rodzic to nie tylko matka i ojciec, Dziecko to nieodłączna część każdego z nas, a Dorosłość osiąga się przez całe życie.
Plan zajęć:
– Jest we mnie wielość, czyli kim są Dziecko, Rodzic, Dorosły
– Wsłuchaj się w siebie, czyli jak rozpoznać swoje potrzeby
– Wspieraj Dorosłego, czyli sztuka podejmowania rozsądnych decyzji
– Transakcje, czyli klika prostych zasad jak usprawnić komunikację.

Prowadząca:
Anna Pietrzkiewicz – psycholog; Trener, Absolwentka Szkoły Trenerów Meritum; posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze HR oraz zarządzana zasobami ludzkimi w małych i dużych przedsiębiorstwach; w zakres jej zainteresowań i prowadzonych szkoleń wpisują się rozwój osobisty i komunikacja interpersonalna, praca w zespole, zagadnienia związane z doradztwem zawodowym i rynkiem pracy.
Koszt warsztatu: 40 zł

„Sztuka uważności – mądrej troski o siebie”
Sobota, 22.X.2016, godz. 16.00-19.00

 „Jest tylko jeden najważniejszy czas, a ten czas – to teraz.” Thich Nhat Hanh

Uważność (mindfulness), to lepszy kontakt  ze swoim ciałem i umysłem, czyli pełniejsze i głębsze poznanie siebie. Zapraszam wszystkich, którzy poprzez ćwiczenia uważności chcą skontaktować się z własną mądrością i witalnością. W czasie warsztatu będzie możliwość odkrycia nawykowych wzorów myślenia, zachowania i odczuwania – a to one właśnie są przeszkodą w uważnym byciu Tu i T eraz. Będziemy ćwiczyć uważną obecność, zwiększać radość i spokój bycia sobą, słuchania siebie i zaufania do siebie. Z uważnością na innych!

Prowadząca:
Bernadeta Grobelny – trenerka i superwizorka, z rekomendacją II-go stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Certyfikatem Jakości Szkoleń III-go stopnia Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych w Warszawie. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów i warsztatów z zakresu psychoedukacji, rozwoju osobistego oraz – od sześciu lat – warsztatów poprawy zdrowia i jakości życia, dla osób chorych i ich bliskich.
Koszt warsztatu: 40 zł

„Głębokie korzenie – siła i dary naszych przodków”
Sobota, 22.X.2016, godz. 16.00-19.00

Adresaci: każda osoba, która jest ciekawa historii swoich przodków i chce nauczyć się jak czerpać siłę ze swojej historii rodzinnej.
W czasie warsztatu będziemy podróżować przez 7 generacji wstecz, do naszych praprapraprapradziadków, i tam zaczniemy pracę. Aby przyjąć dany nam potencjał, musimy zaprosić do swojego życia również naszych przodków i „wypytać” świadomie i bezpośrednio o ich ofertę. Warsztat nauczy Cię czerpać siłę od swoich przodków ale dowiesz się również jak pracować z traumami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie.  Nieważne, czy znasz swoich biologicznych rodziców i dziadków osobiście czy też nie, niewidzialna energia przepływa z przeszłości przez teraźniejszość do przyszłości przez wszystkich członków rodziny i łączy wszystkich ze sobą.
Zabierz ze sobą: jeśli masz to stare zdjęcia rodzinne przodków, zbierz wszystkie informacje o nich jakie tylko usłyszałeś/usłyszałaś.

Prowadząca:
Magdalena Kuchejda – Trenerka zafascynowana swoimi przodkami i ich historią oraz terapią systemową. Góralka z krwi i kości. Przedsiębiorcza kobieta, która porzuciła ciepłą posadę w urzędzie i otworzyła swój pierwszy w życiu biznes. Ukończyła Kurs Trenerski w Meritum oraz Zaawansowaną Szkołę Trenerską w Meritum.
Koszt warsztatu: 40 zł.

„Na biegunach życia” – tańce w kręgu
Sobota, 22.X.2016, godz. 19.30-22.00

Warsztat skierowany jest do wszystkich bez względu na posiadane doświadczenie z tańcem i ruchem czy kondycję fizyczną. Przeznaczony jest dla poszukujących i zaciekawionych zasobami swojego ciała, ruchu i umysłu, chętnych do spotkania się ze sobą i z innymi.
Dla chcących czerpać przyjemność, jaką daje taniec i ruch, często uwalniający pozytywne emocje i endorfiny oraz pomagający odkryć w sobie i świecie nieograniczone możliwości.
Doświadczenie taneczne nie jest potrzebne, wystarczy zaciekawienie i gotowość.
Proszę zabrać ze sobą obuwie na zmianę i wygodną odzież oraz obuwie.

Prowadząca:
Agata Kaczmarczyk – ukończyła AWF w Katowicach na kierunkach rehabilitacji i pedagogiki, po ukończeniu Arteterapii w Polskim Instytutcie Ericksonowskim w Łodzi zainspirowana terapią przez sztukę, ukończyła wiele szkoleń i kursów w tym zakresie. Absolwentka Szkoły Trenerów MERITUM, prowadzi zajęcia taneczne, ogólnousprawniające, śpiewu kanonem z elementami emisji głosu i pracy z rytmem oraz z tańcami etnicznymi. Aktywistka Fundacji TACY JESTEŚMY.
Koszt warsztatu: 40 zł

„Moje wewnętrzne dziecko”
Niedziela, 23.X.2016, godz. 09.00-12.00

Warsztat jest adresowany do wszystkich, którzy chcą odnaleźć i zrozumieć swoje wewnętrzne dziecko, nauczyć się z nim komunikować i kochać.
W czasie zajęć będziesz miał/a okazję spotkać się z małą istotką, która mieszka w Tobie i porozmawiać z nią. Będzie to także okazja, żeby uświadomić sobie mechanizmy wyuczone w dzieciństwie, które działają teraz, w Twoim życiu dorosłym. Będzie to spotkanie Ciebie Dorosłego z Twoim wewnętrznym Dzieckiem.
Bardzo ważne – na warsztat proszę przynieść swoje zdjęcie z wieku dziecięcego (ok. 7-8 lat).

Prowadząca:
Małgorzata Radołowicz – certyfikowana trenerka, absolwentka Szkoły Trenerów MERITUM oraz Szkoły Zaawansowanej Trenerów, Prezes i współzałożycielka Fundacji Ekologicznej 3R, propagującej zasady rozwoju zrównoważonego. Prowadzi warsztaty głębokiej ekologii dla dzieci i dorosłych. W swojej pracy często wykorzystuje wizualizacje.
Koszt warsztatu: 40 zł.

„Jak odnaleźć radość pracy? – profilaktyka wypalenia zawodowego”
Niedziela, 23.X.2016, godz. 09.00-12.00

Na zajęcia zapraszamy: Wszystkie osoby, które doświadczają wrażenia utraty sensu wykonywanej pracy, poszukują źródeł inspiracji i sił w radzeniu sobie z wyzwaniami jakie stawiają przed nami obowiązki zawodowe.
Celem szkolenia jest stworzenie przestrzeni dla autorefleksji i autodiagnozy w zakresie stresu i wypalenia zawodowego.
Plan zajęć:
– Diagnoza własnych zasobów i ograniczeń
– Uporządkowanie wartości i przekonań w kontekście pracy zawodowej
– Określenie własnych granic w pracy

Prowadzący:
Tomasz Małanka – Socjolog, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym oraz w pracy nad rozwojem osobistym. Autor warsztatu „Przeżyć pomaganie”, współprowadzący warsztat dla par „On zrozumiał Ona powiedziała”, współprowadzący treningi interpersonalne.
Koszt warsztatu: 40 zł

„W kręgu kobiecości”
Niedziela, 23.X.2016, godz. 12.30-15.30

„Każda kobieta intuicyjnie pojmuje słowa „Dzika” i „Kobieta”. Na dźwięk tych słów budzi się i powraca do życia stara , pradawna pamięć. Pamięć absolutnego, niezaprzeczalnego i nieodwołanego pokrewieństwa z samicami dzikich zwierząt. Pokrewieństwa, które przez postęp cywilizacji stało się ledwo wyczuwalne. Tęsknimy za Dziką Kobietą bo wiemy, że należymy do niej a ona do nas” . Clarissa Pinkola Estes
W czasie zajęć, w atmosferze pełnej bezpieczeństwa i uważności, będziemy, każda w swoim tempie zgłębiać samą siebie, swoją dziką naturę. Poprzyglądamy się także, w jaki sposób przekazy i nakazy oraz stereotypy społeczne wpływają na nasze kobiece funkcjonowanie w codziennym życiu. W atmosferze siostrzeństwa i kobiecej życzliwości odbędziemy podróż do samego centrum kobiecości, by wykorzystując swoją pierwotną moc, kreować pełnię naszego zdrowia.

Prowadząca:
Mirela Pawlikowska – pedagog, trenerka rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Od wielu lat prowadzi treningi i warsztaty rozwojowe. Specjalizuje się w treningach interpersonalnych i warsztatach dla kobiet. Prowadzi Kręgi Kobiet oraz warsztaty „Ciało kobiety, mądrość kobiety”.
Koszt warsztatu: 40 zł

„Narzędziownia, czyli co masz w warsztacie?” – warsztat dla ojców
Niedziela, 23.X.2016, godz. 12.30-15.30

Na spotkanie niech czują się zaproszeni przede wszystkim mężczyźni, którzy są już ojcami a także ci, którzy planują lub będą nimi wkrótce.
Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli okazję przyjrzeć się i zgłębić swoją rolę jako ojca w perspektywie relacji z własnym ojcem.
Będzie też okazja do znalezienia i uporządkowania warsztatu, który jako ojcowie przekazujemy swoim dzieciom. Pod koniec spotkania znajdziemy wspólną przestrzeń na wymianę doświadczeń i poszukiwanie inspiracji w kręgu.

Prowadzący:
Adam Skrobol ojciec dwójki dzieci, trener – w trakcie Szkoły Trenerów MERITUM. Zawodowo spełnia się prowadząc zajęcia i warsztaty dla dzieci i młodzieży, opowiadając baśnie oraz pracując jako projektant i webdeveloper. Współzałożyciel grupy Nowi Wojownicy – Mężczyźni w działaniu, gdzie szlifuje umiejętności trenerskie, projektowe i rzemieślnicze oraz organizuje Męski Krąg.
Koszt warsztatu: 40 zł

„Smakowanie życia – czyli pochwała powolności”
Niedziela, 23.X.2016, godz. 16.00-19.00

Biegnąc przez codzienność nie zauważamy, że przebiegamy obok własnego życia. W tym pędzie wiele osób nie ma czasu na: zastanawianie się, smakowanie życia, radość z powodu małych rzeczy. W świecie Internetu, szybkiej komunikacji, szybkiego jedzenia, szybkich relacji brakuje czasu na bycie ze sobą i z innymi. Warsztat będzie próbą zwolnienia tempa poprzez pobudzanie i ponowne odkrywanie swoich zmysłów, które pozwalają nam przeżywać świat pełniej.

Prowadząca:
Ilona Opaszowska – socjolog, coach, certyfikowany trener. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z zakresu rozwoju osobistego i umiejętności społecznych. Autorka warsztatów „On powiedział, ona zrozumiała”. Terapeutka dźwiękiem, prowadzi zajęcia relaksacyjne z wykorzystaniem mis dźwiękowych.
Koszt warsztatu: 40 zł.

„Gotowanie z miłością” – warsztaty wegetariańskie.
Niedziela, 23.X.2016, godz. 16.00-19.00

„Jesteś tym, co jesz. Nie bądź więc szybki, tani i łatwy”. To, co jemy pokazuje jak siebie traktujemy, na ile darzymy siebie szacunkiem i miłością. Warto zadbać o to, co jemy i w jakiej atmosferze. Na naszych warsztatach dowiesz się, co i jak przyrządzić, by dostarczyć sobie wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Wspólnie ugotujemy zupę i II danie, upieczemy pyszne ciasto. Wszystko wspólnie przygotujemy, a potem, w atmosferze radości i przyjaźni, wspólnie spożyjemy wieczorny posiłek.

Prowadząca:
Mirela Pawlikowska – wegetarianka od 22 lat. Autorka koncepcji i prowadząca w MERITUM warsztaty „Gotowanie z Miłością”. Pedagog, trenerka rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Od wielu lat prowadzi treningi i warsztaty rozwojowe. Z wielką przyjemnością i pasją prowadzi także warsztaty głębokiej ekologii „Zgromadzenie na rzecz Wszystkich Istot”.
Koszt warsztatu: 50 zł.

„Czas relaksu – relaksacja w dźwiękach mis i gongów”
Niedziela, 23.X.2016, godz. 19.30-21.00

Czas relaksu – relaksacja w dźwiękach mis i gongu – zajęcia relaksacyjne, podczas których dźwięk mis dźwiękowych, gongu oraz innych instrumentów ułatwi Ci wejście stan głębokiego relaksu. Misy dźwiękowe (tzw. tybetańskie) wykorzystywane podczas relaksacji są misami terapeutycznymi sygnowanymi przez Instytut Petera Hessa, twórcy terapii dźwiękiem, ich dźwięk jest tak dobrany, aby ułatwiał osiągnięcie odprężenia ciała i równowagi wewnętrznej.

Prowadząca:
Ilona Opaszowska – coach, trener, terapeuta dźwiękiem. Od 10- lat prowadzi warsztaty i treningi doskonalące kompetencje społeczne. Posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla kobiet. Najważniejsze jest dla niej: życie w zgodzie ze sobą i relacje z ludźmi.
Koszt warsztatu: 25 zł.

Dodatkowych informacji o MASZKETACH udziela Mirela Pawlikowska
tel. 501 762 528
rekrutacja@meritum.slask.pl