Szkolenie Perswazja i sztuka argumentacji 22-23. lutego 2014 r.

14 marca 2013

Warsztat „Perswazja i sztuka argumentacji – jak skutecznie rozmawiać” jest skierowany do wszystkich, którzy chcą pracować nad technikami komunikacji. Szczególnie do tych, którzy codziennie toczą pojedynki na słowa.
Uczestnicy warsztatu rozwiną umiejętności pomagające w skutecznym komunikowaniu oraz nauczą się jak unikać błędów, które utrudniają porozumienie.
Udział w szkoleniu pomaga w umiejętnym posługiwaniu się argumentami oraz w budowaniu przekonujących wypowiedzi.

Kiedy i gdzie?
22-23. lutego 2014 r. w godz. 09.00 – 16.00.
Zajęcia odbywają się w Katowicach przy ul. Panewnickiej 36/4.

Jak wygląda praca na szkoleniu?
Tajemnice efektywnej komunikacji odkryjesz w trakcie interaktywnego warsztatu, prowadzonego metodami aktywnymi. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom rozwiniesz umiejętności świadomego i sprawnego budowania wypowiedzi argumentacyjnych.

Tematyka zajęć:
- Argumentacja – wprowadzenie,
- Reguły oraz warunki dyskusji,
- Erystyka – jak unikać i jak bronić się przed nieetycznymi technikami w dyskusji,
- Co wpływa na dyskusję? – przeszkody i pomoce w budowaniu porozumienia,
- Perswazja językowa,
- Aktywne słuchanie.

Trener:
Szkolenie poprowadzi Jacek Woźnikowski – absolwent Nauk Społecznych na Uniwersytecie Śląskim oraz Studium Retoryki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalista w zakresie retoryki. Ukończył Szkołę Trenerów MERITUM. Jako trener współpracuje z Polską Akcją Humanitarną.
Na co dzień pracuje w firmie wdrażającej innowacyjne pomysły polskiej nauki, gdzie odpowiada za kontakt z partnerami inwestycyjnymi i handlowymi. Wchodzi w skład zespołu TEDxRawaRiver, który zajmuje się rozpowszechnianiem cennych idei.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia:
Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 14. lutego 2014 r. na adres: jacekwoznikowski@interia.pl (decyduje kolejność zgłoszeń!)