„Perswazja i sztuka argumentacji” – 27-28.06.2015 r. – rekrutacja ruszyła

27 stycznia 2015

Warsztat ”Perswazja i sztuka argumentacji” jest skierowany do wszystkich, którzy chcą pracować nad technikami komunikacji. Szczególnie do tych, którzy codziennie toczą pojedynki na słowa.
Uczestnicy warsztatu rozwiną umiejętności pomagające w skutecznym komunikowaniu oraz nauczą się jak unikać błędów, które utrudniają porozumienie.
Udział w szkoleniu pomaga w umiejętnym posługiwaniu się argumentami oraz w budowaniu przekonujących wypowiedzi.


Kiedy i gdzie?
27-28.06.2015 r. w godz. 09.00 – 16.00.
Zajęcia odbywają się w Katowicach przy ul. Panewnickiej 36/2.

Jak wygląda praca na szkoleniu?
Tajemnice efektywnej komunikacji odkryjesz w trakcie interaktywnego warsztatu, prowadzonego metodami aktywnymi. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom rozwiniesz umiejętności świadomego i sprawnego budowania wypowiedzi argumentacyjnych.

Tematyka zajęć:
- Argumentacja – wprowadzenie,
- Reguły oraz warunki dyskusji,
- Erystyka – jak unikać i jak bronić się przed nieetycznymi technikami w dyskusji,
- Co wpływa na dyskusję? – przeszkody i pomoce w budowaniu porozumienia,
- Perswazja językowa,
- Aktywne słuchanie.

Trener:
Szkolenie poprowadzi Jacek Woźnikowski – absolwent Nauk Społecznych na Uniwersytecie Śląskim oraz Studium Retoryki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończył Szkołę Trenerów MERITUM. Jako trener współpracuje m.in. z Polską Akcją Humanitarną. Na co dzień pracuje w Regionalnej Izbie Gospodarczej, gdzie odpowiada m.in. za współpracę międzynarodową. Wchodzi w skład zespołu TEDxRawaRiver, który zajmuje się rozpowszechnianiem cennych idei. Jego rola w zespole polega na pracy z prelegentami oraz prowadzeniu konferencji.

Cena szkolenia:
250 zł – zawiera: materiały szkoleniowe, poczęstunki (kawa, herbata, słodkie przekąski) oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Zgłoszenia:
Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 15.06.2015 r. na adres: jacekwoznikowski@interia.pl (decyduje kolejność zgłoszeń!)